| alexandru_4652 a întrebat:

La ce varsta este indicat sa iti incepi viata sexuala? [ asta fiind baiat] laughing

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
La vremea maturizării, după 17-18 ani, tu fiind băiat.
Pa, pa.

| Dizzydizz a răspuns:

Aproximativ 17

| emilia21 a răspuns:

Teoretic la varsta de 18 ani.aici intra si baietii si fetele.

| Nebuneală a răspuns:

Bai daca esti baiat poti sa incepi viata sexuala la ce varsta vrei in fine sa nu fi prea fraged sau cand esti tu pregatit dar mai bine ar fi de la varsta de 15-16 ani in suswinking!

| crysty08 a răspuns:

Teoretik 17 dar in general baiety o incep pe la 15 jum 16

| cryss_1476 a răspuns:

iti poti incepe viata sexuala cand consideri tu ca este momentul potrivit. parerea mea este de la 15 - 16 ani, cam asa. si daca te hotarasti s-o incepi, ai grija, nu te lasa dus de val si foloseste prezervativul intotdeauna.

Răspuns utilizator avertizat
| Simonaa5 a răspuns:

Cand te simti tu pregatit,,, nici chiar la 10-11 ani pe la de la 15 in sus

winking

| BassHunter13 a răspuns:

Cand ai ceva in pantaloni macar ceva mai mare decat la 10anihappylaughinglaughing
rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt baiat si mi-am inceput viata sexuala la aproximativ 1 an dupa prima ejaculare adica pe la 14 ani. Fii atent pentru ca la orice varsta ti-ai incepe viata sexuala(bineinteles dupa prima ejaculare) nu trebuie sa uiti de prezervativ! Oricum, nu te grabi!