| Creattzaa a întrebat:

La ce varsta se face operatia de rinoplastie(micsorare a nasului)? Cam cat ar costa?

11 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Asta tine de chirurgie estetica, deci trebuie sa fii deja peste 18 ani.

| Chαяtreux a răspuns:

Nu stiu cat costa, insa stiu ca nu conteaza varsta. este o operatie usoara. Cu cat o faci la o varsta mai frageda cu atat se reface mai bine.

| DidiEnL a răspuns:

Cred ca nu are o varsta. Coasta destul, depinde si clinica!

Primesc FUNDA pls :*

| DidiEnL a răspuns:

Dar tu de unde sti baaa esti doctor, fraiere. De unde stii tu ca nu are varsta?!

| DidiEnL a răspuns:

Multe maaaaaaa, de unde stii tu cati neuroni am eu functionabili!

| DidiEnL a răspuns:

Da-te draq de handicapat, poti sa-mi indrebi pr. ca sunt model incepator. isu tu ce esti?! un fraier altceva nup!

| DidiEnL a răspuns:

Da-te draq de prost. Sunt "mini-model " la Elit Models Brasov, asa ca ciaules, nu o sa ajungi ca mine nici macar in vise!

Răspuns utilizator avertizat
| DidiEnL a răspuns (pentru DomnulCartof):

Da-te draq de handicap, nici macar nu mai vazut in relitate sa vezi cum arati, si cu siguranta nu o sa ajunti disigner, la un liceu de genul sunt si eu, si e foarte greu, deci poti sa-ti iei adio. Si apropo eu prezint hai "casuar" dar in fine, unui prost ca tine nu ai ce sa-i spui! Si in primul rand ca sa stii eu nu sunt proasta sunt premianta in fiecare an pentru. tot ceea ce fac... deci... Ciao!

Răspuns utilizator avertizat