| Iepurash_7010 a întrebat:

La ce varsta v.ati inceput viata sexuala? Mie mi. e cam frica atunci cand o s. o fac deoarece am auzit ca o sa ma doara foarte tare yawn LA voi cum a fost?

Răspuns Câştigător
| LobyCreW a răspuns:

La mine a faost supeeer:X Din puct de vederewinking nu am o fleasca in pantaloni dar nici un nemilos o puta medie 10-15 cmwinking sati zic cevawinking alegeti parteneruwinking potrivit nu unu cu pl mare sau cu pl micawinking femeilor le plac o puta medie care sa le satisfacawinking si zi prietenului taubig grin sa se protejeze ca nu ai chef sa faci copiiwinking la varsta tawinking la 13 ani mi-am inceput viata sexualawinking depinde de corpul tau si de penis happy ti-am zis o puta medie te satsifacewinking Funtisa:X?

6 răspunsuri:
| blaxy a răspuns:

Nu mai doare FOARTE TARE big grin iar daca tii frica atunci nu te mai gindi sa o incepi big grin o sa ramii fara prieten. durerea este ca atunci cind tiat scapa telefonul mobil peste picior.adica nu stiu, aproape nu simti...insa aici poate sa depinda si de natura persoanei.nu stiu dar cu FOARTE TARE nu e drept

| blaxy a răspuns:

big grin 14.devreme

| αndï a răspuns:

E nasol sa-ti bage altii chesti in cap, restul e cancan laughing

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fii linistita o sa te gadile doar atat si cu cat faci sex mai repede cu atat de repede de vii mai bunawinking este dovedita stiintific

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 12 ani.E o prostie. Nu o sa te doara!