| killeveryone a întrebat:

La ce varsta v-ati inceput viata sexuala? >:

31 răspunsuri:
| NoChanceForUs a răspuns:

Cred că aveam 11 ani, sau ceva de genul. Fata a murit din cauza mărimii enorme a penisului meu, a trebuit să scap de cadavru așa că am aruncat-o la WC și am tras apa de câteva ori.

evenso
| evenso a răspuns:

La 69 de ani.

| anoxdox a răspuns (pentru evenso):

Da nu sincer si eu am inceput la 69 adica pozitia 69 laughingrolling on the floor

| evenso a răspuns (pentru anoxdox):

Vezi diferenta? acum ajuns la 96 de ani, tu faci pozitia 96? laughing

| anoxdox a răspuns (pentru evenso):

Da dk nu trebuie incercat ori ce parerea mea rolling on the floor laughing

| evenso a răspuns (pentru anoxdox):

Nu te inteleg, ce vorbesti tu acolo? big grin

| anoxdox a răspuns (pentru evenso):

E inseamna ca esti micut mai trebuie sa invetiwinking

| evenso a răspuns (pentru anoxdox):

Hey! eu am trecut deja de faza cand am invatat sa descifrez, acum efectiv nu ma mai obosesc tongue

| anoxdox a răspuns (pentru evenso):

Pai daca ai trecut de faza aia ar fi trebuit sa intelegi ce vreau sa zicwinking dar in fine peace mate

| evenso a răspuns (pentru anoxdox):

Ar fi trebuit sa intelegi ca am facut o aluzie subtila la cuvantul "orice" - se scrie impreuna nu separatwinking
Noapte buna happy

| anoxdox a răspuns (pentru evenso):

laughing in fine noapte buna ( numai binewinking )

| NoChanceForUs a răspuns (pentru evenso):

Haide nu mai fi așa frustrat, vei avea și tu ocazia să faci 69!

| evenso a răspuns (pentru NoChanceForUs):

De ce le dau impresia unora ca as fi baiat? laughing
Stii bancul cu blonda?
O blonda stie sa faca in bucatarie 70 de lucruri!
Cum?
Pai simplu, face cu unu 69 + o cafea laughing

| anoxdox a răspuns (pentru evenso):

Tare bancul laughingrolling on the floor

| NoChanceForUs a răspuns (pentru evenso):

M-am luat după avatar pentru că mi-a fost prea lene să te stălcuiesc, dar nu-ți stă rău nici ca fată/extraterestru/rață malefică sau ce ești tu.
Cât despre blondă, o vreau roșcată, iar pentru mine sunt sigur că face o excepție și face niște cartofi prăjiți+cacao, pentru că roșcatele sunt mai boa$$e.

| evenso a răspuns (pentru NoChanceForUs):

Roscatele sunt dificile :)) parca n-ar ajunge cat de dificile suntem noi fetele in general, dar fiecare cu preferintele lui.
Rata malefica?
Imaginea asta am luat de pe net pentru ca mi-a placut si nu ma intereseaza faptul ca este de la un joc:

http://www.google.com/......tp?/search

| Azµre a răspuns (pentru evenso):

Omg rolling on the floor mi-ai deschis apetitul, abia astept sa vina prietena acasa

| Danutul22 a răspuns (pentru evenso):

Roscate dificile? Ei serios draga...happy Eu sunt cu o roscata de 3 ani de zile si nu a fost nimic ''dificil''

| evenso a răspuns (pentru Danutul22):

Mereu sunt exceptii happy

| Danutul22 a răspuns (pentru evenso):

Ar fii trebuit sa mentionezi si asta tongue

| cuvant a răspuns:

Tarziu la cum se intampla acum si atunci cand a meritat

| XxBlueRosexX a răspuns:

Nu crezi ca e ceva personal? Nu cred ca o sa iti raspunda cineva sincer in fn si eu tot la 69 de anirolling on the floor

| SentimentalConsil a răspuns:

La 17 ani

| Brâncuşi a răspuns:

_)_ Ia si-n dreapto cand o indrepti iti spunbig grin

| killeveryone explică (pentru Brâncuşi):

Dupa nume esti cam schioapa, probabil si retardata, si nu ai asa ceva, daca insisti ti-o dau pe a mea :*

| anoxdox a răspuns:

Ia lasa-mi id tau in privat daca esti fata numai...big grin laughing

| evenso a răspuns (pentru anoxdox):

De ce as face eu asta?
Motiveaza-ma si atunci poate...

| NoChanceForUs a răspuns (pentru evenso):

Motiv pentru ID: ești fată, iar 69 se face cu crabi.Defapt ai văzut că semnul zodiacal al racului e reprezentat de crab? Porno crabii ăștia.

| flaviu1990 a răspuns:

Sincer inainte sa implinesc 18 ani cu 10 zile mama a fost frumos

| Aliiinna02 a răspuns:

Cred ca mai toti aici fac misto decat sa rasp corect...fiecare face asta cand vrea.eu la 19 ani.