| anonim_4396 a întrebat:

La ce virsta ati facut pentru prima data dragoste? Cum a fost, va placut? nu regretati nimic? Ati facut-o cu persoana iubita? Citi ani avea el/ea? Era si el/ea virgin(a)? Povestiti... e foarte interesant!

Scuzati-ma daca intrebarea va pare stupida...

5 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

1. La 14 ani.
2. A fost foarte plăcut şi nu regret nicio secundă.
3. Da.
4. Avea 19
5. Nu, ea nu. Eram al treilea pentru ea.

| Rukhsandra a răspuns:

Inca nu m-am culcat cu nimeni dar iubitul meu mi-a propus sa facem dragoste dar l-am refuzat pe motiv ca nu sunt pregatita si el a zis ca ma asteapta ca ma iubeste happy

| julieta a răspuns:

19ani, eu eram virgina, el 20si n era virgin.asta se intampla acum 4ani happy, nu regret nimic, suntem si acum impreuna

| Gosh. a răspuns:

Nu am facut-o inca.

| Vreau sa mi se stearga contu a răspuns:

La 16 jumate big grin
da pentru ca am facut`o cu actualu, stam de un an jumate impr
eu 16 jum el 21 jum big grin
el nu dar nu o facuse de mt oriwinking
eu da am ft virgina si nu, nu regret