| Ali55 a întrebat:

Poate pare stupida intrebarea mea dar vreau sa aflu un lucru: baietii se dezvirgineaza la primul act sexual sau nu? daca prietenului meu i-a curs sange cand am facut-o prima data cu el asta inseamna ca era virgin si nu mai avuse nici o relatie inainte?( na-s prea crede asta dar voi ce zice-ti?)

Răspuns Câştigător
| DopeNope a răspuns:

Da se dezvirgineaza din prima. daca i-a curs sange inseamna ca i s-a rupt ața aia de la **** si n-a avut vreo relatie inainte

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Primul act sexual dezvirgineaza absolut intotdeauna. Mai degraba s-a zgariat/julit si de aceea a sangerat (lispa de tehnica)

| fuzzer a răspuns:

Da,se dezvirgineaza din primul act sexual, si daca i-a curs nu stiu ce, asta inseamna ca nu a mai avut o relatie de genul asta, inainte.

| NnDWtf a răspuns:

Da, teoretic asta inseamna. Dar se poate sa mai fi avut vreo relatie inainte si sa nu i se fi rupt ata aia. Si i s-a rupt ata aia cand a facut sex cu tine.

Răspuns utilizator avertizat
| Dumy99 a răspuns:

Baietii, cand au parte de primul act sexual, i se rupe ata de pe p**a.Ai inteles?

| Vasea96 a răspuns:

Ce sa se rupa bailaughing)) vai vai nu stiu nu stiu ce sange? poate sange alblaughing nu are cum sa ii curga sange daca este virgin