| LanguageMaster a întrebat:

La facultate, dacă te îmbraci în haine de fiță, ești mai atractiv pentru fete?

12 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Haine de fiță?
Contează să te îmbraci cu gust și evident, să ai o personalitate adecvată.

| kinkylady a răspuns (pentru Ofiintă):

Frumos raspuns.
Love

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Raspunsul, corect ar fi... ca da si nu big grin

Pentru unele fete, poti sa fii atractiv in functie de ce te imbraci, pentru altele nu. Asta tine de fiecare persoana in parte, nu este ceva 100% sigur. Este relativa treaba.

Numai bine si bafta la facultate!

| Crackman a răspuns:

Dacă ești îmbrăcat curat, cu stil mm. Și ai personalitate

| LanguageMaster explică (pentru Crackman):

Cum adică "cu stil mm"?

| NotNamed a răspuns:

Esti mai atractiv dar nu pentru cele care conteaza cu adevărat. Cele care vor relatie de lunga durata vor sa te cunoasca moral.

| Roberrt21 a răspuns:

Depinde, de regulă cele care se uita asa la un băiat sunt cele materialiste sau care au un interes, parerea mea. O fata calumea si te accepta oricum ai fi

| alexalx1234 a răspuns (pentru Roberrt21):

Toate se uită la un așa băiat...

| Roberrt21 a răspuns (pentru alexalx1234):

Greșești, nu toate fetele sunt asa, sunt si fete care își doresc o relație stabilă și pe incredere, care nu urmăresc un scop

| ioanamaria2000 a răspuns:

Depinde ce grup de fete vrei sa atragi. Cele care vor baieti,, șmecheri", poate. Eu sunt la facultate si nu urmaresc acest lucru.

| huntsman44 a răspuns:

Bani sa aihappy

| AnonimEu10 a răspuns:

Nu stiu frate sunt la liceu.