| Crs a întrebat:

La sexul anal, simti placere straight face?

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Sunt femei care simt si femei care nu simt placere. Depinde de o multime de factori printre care cat de deschisa la minte e femeia, cata intimitate si cat respect exista in cuplu, cat de atent este barbatul.

6 răspunsuri:
| CevaNormal a răspuns:

Desigur ca fata simte placere de la sexul anal, pe fund se afla o multime de terminatii nervoase, la fel ca in zona anala, asa ca relax, si keep going...

| Georgianaaa93 a răspuns:

Nuj nu am incercat

| madyyy18 a răspuns:

Mai am auzit si am citit despre asta cum ca dc se petrece aceasta actiune frecvent e riscul sa porti pampers la batranete dc e de 2 ori pe luna este OK mie una mi-ar surade ideea dar imi este frica sa nu strig hoti poate dc as fii excitata la maxim da si poootin ametit

| lucu a răspuns:

Nu iti poate raspunde nmn daca nu incerci fiecare are pareri diferite incearcal si ai sa vezihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigurwinking. Eu una am simtit thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai orgasm si cand faci sex oralrolling on the floortrebuie sati freci si tu fesele de ceva, nu-i muri fara sa incercilaughing