| eu1893 a întrebat:

La un party, o fata m-a intrebat daca am sau nu prietena (asta dupa o anumita perioada de timp.Adik am vb mult si am dansat mult etc). Eu zic ca este interesata de mine. Astept si parerile voastre.

Răspuns Câştigător
| Babs a răspuns:

Este! angry numai astepta sa dea ea semne fi tu cel cu "primii pasi in relatie"In ultima perioda fetele agata baietii ceea ce ma enerveaza!

6 răspunsuri:
| mdany a răspuns:

Daca asa sta treaba, dai bataie, ea fiind interesata de tine.

| euI a răspuns:

PAI fata e interesata daca tu nu ai intrebat s-a gandit sa faca ea primul pas tu continuawinking

| FoarteLetargic a răspuns:

Da, este posibil sa fie interesata de tine. CA sa fii mai sigur vorbeste si mai mult cu ea, sa va cunoasteti mai bine.
Numai bine!

| anuska a răspuns:

rolling on the floor logic ca este

| Claudia_4756 a răspuns:

Nu este neaparatbig grin adica eu una intreb baietii daca au prietena si din curiozitatelaughing

| GigiSecuristu a răspuns:

E clar ca vrea sa se combine cu prietenul tau cel mai bun, dai situatia in mana sa vezi cum se descurca.