| Raker a întrebat:

Am si eu o problema. Am o prietena buna si am întrebat-o dacă as avea o șansă la ea si bineinteles a zis ca vedem după ce trece prostia asta cu virusul. De cand am întrebat-o o zi doar mi-a mai raspuns si dupa nu eu cred ca s-a suparat pe mine sau altceva. M-am gândit să-i fac un cadou ma gândeam la un trandafir criogenat plus un mesaj. Astept si parerile voastre. Multumesc!

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Deci ea crede virusul ăsta e o prostie? Deaia au murit atîtia oameni ca e o prostie? Prostii are ea in cap, te a mintit nu vrea sa fie cu tine a zis clar vedem, deci nu ti a spus sigur sau da, iar acum nu i ti mai raspunde nu te place si o plictisesti.Sigur nu are mai mult de 15 ani gagica.

| Raker explică (pentru CristiDinBucuresti):

Cam cred ca ai dreptate are 17 ani

| ancaval a răspuns:

No... încearcă și vino și spune-ne și nouă cum a reacționat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Cel mai indicat ar fi sa discuți cu ea deschis pe video (sa te prinzi in caz ca minte) si sa o întrebi pur si simplu daca se simte ofensată. Altfel spus nu vei face altceva decât să interpretezi sau cel mult să bănuiești. Succes!

| Raker explică (pentru anonim_4396):

Mersi pentru sfat