| Silviu0101 a întrebat:

La varsta de 17-18 ani sa ai penisul de 14 cm in forma de erectie e normal?

29 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

In forma de erectie? Sau in forma de cozonac?

| wolder a răspuns:

Cam mic...

| Felys a răspuns:

Mult-putin, atat te-a inzestrat natura, multumeste-te cu cat ai

| anonim_4396 a răspuns (pentru Felys):

Ce atata tevatura, mai te ajuti si de gura ...pai nu?winking

| Felys a răspuns (pentru anonim_4396):

Am vazut pe net un concurs de penisuri, cine are cel mai mic penis, erau saracii ceva de groaza, 1, 2 centimetrii, aia ce sa mai zica, ce m-a frapat a fost faptul ca au avut curajul sa mearga sa participe la acel concurs, prin filmuletul de pe net i-a vazut o lume intreaga, mi se pare extrem de umilitor

| anonim_4396 a răspuns (pentru Felys):

Inseamna ca nu ai inteles mesajul, nu trebuie sa fim complexati, ca exista femei care daca nu gaseste un "salam victoria" sa fie satisfacute asta e alta problema, o sa-ti trimit mesaj cu ceva explicatii

| Danysan a răspuns:

E ok -stai linstit.14-16 cm poti sa satisfaci orice femeie normala(nu nimfomane laughing rolling on the floor)

| SunnyDay88 a răspuns:

Vai ce frustrat esti!

| OMEGALIN a răspuns:

Merge,e normal, cat poti cat de cat, dar totusi e mic, eu sunt cu ani buni mai mic ca tine si stau mai bine tongue
Dar nu trebuie sa iti faci griji, trebuie sa inveti sa folosesti si aia macar tongue

| SelenaMe a răspuns:

De ce asa de multe probleme cu marimea? Conteaza sa stii ce faci cu ea nu cat de mare e.

Răspuns utilizator avertizat
| hondru a răspuns:

Scurt scurt.si de 16 este scurt.un penis cu care poti sa satisfaci orice este de 18.asa ca dai fuga la ginecolog

| SunnyDay88 a răspuns (pentru hondru):

Nu zau! e frustrat esti si tu!

si ginecologul ce sa faca? sa i-o traga aleia in locul tau sau ce?

| hondru a răspuns (pentru SunnyDay88):

Sa ii prescrie un tratament pentru afectiunea lui

| SunnyDay88 a răspuns (pentru hondru):

Ce afectiune? da, daca era de 25 si atunci la nu ginecolog.

voi nu sunteti intregi la cap!

| hondru a răspuns (pentru SunnyDay88):

Pai el este roman nu este chinez.de asta suntem noi barbati romani mandri.

| SunnyDay88 a răspuns (pentru hondru):

Cat 11 ani ai?
daca nu stiai chinezii sunt pe la 7-10cm. si noi la 12-15 cm in mod normal.ce e peste medie e peste medie, DAR nu trebuie sa fie mai mare pentru a satisface o romanca. in plus NU e de ajuns sa ai 18cm ca sa satisfaci o femeie si e trist ca unii din voi chiar credeti aberatia asta!

ps: si vaginul unei femei se dilata intre 7si 15 cm. you do the math!

| hondru a răspuns (pentru SunnyDay88):

Offf pai si eu daca am 18 in erectie ce inseamna ca sunt anormal?

| Robert_Mica_1997 a răspuns (pentru hondru):

Depinde cati ani ai, eu la 17 si 5 luni o am de 18 jumatewinking

| yooocosti a răspuns (pentru Robert_Mica_1997):

Da tu ce crezi ma dracu? crezi ca daca are 30-40 de ani ar trebui s-o aiba de 25-30 d cm? poate sa aiba si 15-20 poate sa aiba si 30-40 si s-o aiba de 18...

| 69AnonimuS69 a răspuns:

Cam scurt 14cm... asa-l aveam la 14 ani. Ar trebui sa-l ai de 16. Raspunsul meu final: DUTE LA GINECOLOG

| Giuvaer a răspuns:

Credeam ca v-a trecut vremea.Da,in **** mea,nu esti multumit, folosese-ti degetele, limba, o bata de baseball, ce vrei tu.

| 48KRazvan a răspuns:

Isi faci treaba si cu aia daca stii ca o folosestiwinking

| yooocosti a răspuns:

Fiecare cum la inzestrat natura, si eu am tot 18 ani si pe mine m-a inzestrat cu 12 cmhee hee

| Robert_Mica_1997 a răspuns:

Frate la 12 ani il aveam de 14, la 17-18 ani e normal sa-l ai de 17-19 happy

| Anonim1122334 a răspuns:

E cam mic eu am 14 ani si are 16 cm