| anonim_4396 a întrebat:

Le este frica la unii baieti sa umble cu fetele mai destepte si mai frumoase ca ei... din cauza ca nu le-ar putea tine sub papuc si le-ar putea eclipsa frumusetea lor? aici mai refer la baietii machotongue

5 răspunsuri:
| Narfundo a răspuns:

Nu s-ar simti bine in prezenta ei ...nu este vorba neaparat de treaba aia cu papucu.

| Marcelino a răspuns:

Iti plac baietii macho? Iaach!

| AlexBitza a răspuns:

Eu unul nu mi-as face o prietena mai "proasta" decat mine nu as suporta ideea asta mai bine mai desteapta (dar sa fie si modestalaughing )

| petitdreamer a răspuns:

Sincer, nu prea cred... Depinde de la persoana la persoana... Mie de exemplu nu imi este frica sa fiu cu o fata mult mai desteapta ca mine. Dar aici intervine si urmatoarea chestie : mai desteapta fata la carte si la invatatura sau desteapta in viata de zi cu zi?
Si eu am fost cu o fata care era desteapta la scoala si la invatatura, dar era bleaga tare in viata de zi cu zi... Nu a durat mult...

| petitdreamer a răspuns:

Sincer, nu prea cred... Depinde de la persoana la persoana... Mie de exemplu nu imi este frica sa fiu cu o fata mult mai desteapta ca mine. Dar aici intervine si urmatoarea chestie : mai desteapta fata la carte si la invatatura sau desteapta in viata de zi cu zi?
Si eu am fost cu o fata care era desteapta la scoala si la invatatura, dar era bleaga tare in viata de zi cu zi.Nu a durat mult...