| ElySiKazy a întrebat:

Am citi o interebare penibila in care scria ca baietilor le este teama de fetele frumoase si desteptelaughing
baieti...va simtit bine in lume cu o fata urata si proasta.sau cum?laughinglaughing
FUNDAlaughing

Răspuns Câştigător
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Întrebarea nu era deloc penibilă.
Şi-apoi, mai e o chestie: femeile se află într-un concurs între ele şi sunt extrem de invidioase.
De altfel, dacă un bărbat exprimă aprecieri negative la adresa unei femei, sigur o va face în termeni mult mai puţin vulgari decât o femeie la adresa aceleiaşi femei. (vezi întrebarea ta, sau cea în care una zicea de o colegă că-i scândură)
Ah... şi mai e o chestie: În general fiecare om are viziunea lui asupra a ceea ce înseamnă "urât", "prost", "naşpa", "frumos", "inteligent", etc.
În fond "nu-i frumos ce-i frumos, e frumos ce-mi place mie".
Salut.

10 răspunsuri:
| thereforyou a răspuns:

Baietilor prosti le este teama. Tu, punand aceasta intrebare, te consideri frumoasa si desteapta?

| szergiu a răspuns:

Nu frumoase si destepte.
doar destepte. pentru ca noi dupa cum observi suntem cu organele tot timpu prin gura si ni le bagam peste tot iar fata fiind desteapta zice " ce prost e asta".

| Shery a răspuns:

@szergiu: laughing mi-a placut maxim raspunsul tau...
Daca ii zic vreunui tip: ce stai cu ea toata ziua in gura?! se supara... Uite unu care recunoaste macar.

| Shery a răspuns:

Nu te consideri nicicum in afara de buna si nebuna, nu? laughing

| zuzu_8584 a răspuns:

Daca iti este teama ca vei fii respinsa s stii ca nu ai de ce laughing un baiat destept [la suflet] isi va da seama ca nu cont aspectul sau inteligenta ci sufletul omului happy.

| thevampirediariesfever a răspuns:

A cui era intrebarea? Eram doar curioasa/

| Vallentyne a răspuns:

Cam asa e da nu imi este teama Imi este asa rusine pootin pana ne cun mai bine ca p urma.; x Nikiodata nu as fi cu o fta care dupa parerea mea e urata.; x Mai bine singur decat cu o. o_O.; x

| ElySiKazy explică:

Citit*

| ElySiKazy explică:

Thereforyou
nu ma consider nici cum.las la aprecierea altora tongue

| alexuta233 a răspuns:

laughing mda cred ca ai dreptate asa zic multi rolling on the floor