| dragonslep a întrebat:

Luni ma vad cu prietena si ea vrea sa o sarut problema e ca nu stiu cum sa fac sa o sarut nu am mai sarutat niciodata ajutor fundita

Răspuns Câştigător
| Sabyynna a răspuns:

Incepeti prin a vorbi, apoi ia-o de mana. Poti sa o iei si in brate. la un moemndat vi se vor intalni ochii in mod involuntar si va veti putea lasa dusi de val. Va inclinati usor capul si va apropiati buzele pana ce acestea se ating, apoi ii iei buza de jos intre buzele tale si restul o sa vezi ca vine de la sine.
Nimeni nu se naste invatat si toti ne lasam dusi e val.
Daca ea a mai sarutat inainte te va ghida ea. Sarutul va veni mai inati de la ea, apoi va deveni reciproc.
Daca nici ea nu a mai sarutat inainte e posibil sa va loviti de anumite imtamplari hazlii, dar asta nu trebuie sa va impiedice. Deasemenea, d aca nici ea nu a mai sarutat e posibil sa caute si ea sfaturi si sa va ganditi amandoi pra mult la ceea ce au spus altii sa faceti.
Uneri trebuie doar s agasesti momentul oportun si sa te lasi dus de val si totul va fi bine.
Sper ca te-am ajutat happy.