| ioana_5244 a întrebat:

M-am despartit de prietenul meu dupa o relatie de 5 luni.acum imi pare ft rau. relatia noastra nu a fost una perfecta (m-a inselat o data, cateodata ne contraziceam) dar tot am ajuns sa-l iubesc. el are o alta prietena acum. ceea ce nu inteleg eu este faptul ca el tot vine la mine ma saruta, imi zice ca is ft draga. daca i-as fi cum zice el nu ar avea alta prietena... eu ma impresia ca se cam foloseste de mine, adica dupa ce vine de la prietenasa vine la mine si ma pupa. nu am ajuns eu carpa nimanui. acum nu stiu ce trebuie sa fac.sa vb cu el sa ne impacam? eu zic ca nu merge. dati-mi voi un sfat ca nu mai stiu ce sa fac. efectiv am senzatia de fluturi in stomac cand il vad si am ajuns sa-mi fie dor de el

Răspuns Câştigător
| Alfur a răspuns:

Ceea ce simte baiatul asta pentru tine numai iubire nu se cheama. E rau ca te-a inselat in prima faza (eu nu cred ca as putea sa iert asta) iar faptul ca el are acum o prietena numai parere de rau pentru ca te-a inselat nu denota. Nu inteleg totusi de ce ii permiti sa te pupe cand se intoarce de la prietena lui? In mod cert te foloseste. Cel mai intelept lucru e sa intelegi ca baiatul asta nu te merita iar tu nu trebuie sa-ti creezi false sperante. Capul sus si treci peste!

5 răspunsuri:
| Dizzydizz a răspuns:

Ori sa te impaci cu el ori sa te lase in pace.
nu poti continua asa.Ai drp si u, nu esti carpa lui.
plus ca te raneste pe tine

| anonimaa a răspuns:

Da stiu cum te simti:-

| DeeVee a răspuns:

In orice cuplu exista dispute...nu vei vedea un cuplu perfect niciodata! Spui ca tu te'ai despartit de el, nu el de tine. Poate prin faptul ca te saruta desi voi nu mai sunteti impreuna, vrea sa iti dea de inteles ca inca vrea sa fie cu tine. Sau poate doar vrea sa isi aduca aminte cum a fost relatia voastra happy! Spune'i ca ai vrea sa te impaci cu el, propune'i sa mai incercati odata happy. Nu strica!

Baby.ShiNe

| cristinuta01 a răspuns:

Nu are rost sa vorbesti cu el... daca ar vrea sa fiti din nou impreuna nu ar mai fi cu ceallata oh go on [sad] imi pare rau stiu cum e. cauta altu poate iti trece :-s succes:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa ce simti draga daca ii vorba de dragostehappy