| ralukautzadidem a întrebat:

M-am despartit de un baiat care chiar nu imi placea el creaca ma iubea ce sa fac acum il iubesc si eu

Răspuns Câştigător
| AliceHappyGirl a răspuns:

Spune-i ca aveai nevoie sa fii singura un timp ca sa iti clarifici sentimentele si ca ti-ai dat seama ca il iubesti cu adevarat. Apoi spune-i ca vrei sa fiti din nou impreuna si ca vei face tot posibilul sa fie bine intre voi.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Discuta ca 2 persoane civilizate cu el poate reveniti la ce a fost inainte.

| Paty3 a răspuns:

Incearca sa gasesti defectele lui care te determinau sa nu iti placa de el. si eu zic ca merita o a doua sansa. oricine merita. Funda?batting eyelashes

| ralukautzadidem explică:

Ms de sfaturi