| mary4567 a întrebat:

M-am gandit ca la nunta surorii mele (la care voi fi domnisoara de onoare) sa ii zic coafezei sa imi indrepte parul si sa imi prinda bretonul pe spate intr-o parte cu o floricica roz din dantela [tinand cont ca rochita e roz cu floricele ). Ce ziceti? ar fi o idee buna? funda
PS: cine are si o poza cu coafura asta sa imi trimita.

6 răspunsuri:
| Pandicorn123 a răspuns:

Uite cateva modele de coafuri de domnisoara de oanoare

http://www.google.ro/......tp?/search

alegeti de aici o poza care iti place eventual prinzi cu o floricica coafura si poza o duci la coafor si eu arati coafezei si ii zici sa te aca asa. funda?

| MuñequitaLoka a răspuns:

Ar fi cute.
din pacate nu poza sa-ti trimit. dar daca ii explici coafezei ea va intelege.
poti sa alegi par intins sau bucle lejere. arata bine cu floricica

| alinae a răspuns:

Din cate cred eu are un efect extraordinar.Nu numai ca acum se poarta dantela, dar si floarea care se potriveste cu rochita este foarte frumos.Eu zic sa potri asa parul si vei vedea ca toata lumea o sa adore parul tau.Bafta si casa de piatra surorii tale.:*

| MiruunaaaAndreeeeeaaa a răspuns:

Paii,intreaba-ti coafeza.Cum ar fi mai frumos, stii, e mai binee original.iese in evidentalove struck dar aii grijalaughing cu coafura mireseilaughing fundoii?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stii ca mai avem si categoria Beauty & Fashion? smug poate ar fi cazul sa postezi aici cand ai ceva de spun despre sex si dragostewinking