| mary4567 a întrebat:

Este adv ca parul drept nu merge la nunti? eu ma gandeam coafezei sa mi-l indrepte si sa imi prinda bretonul (lung) la spate. intr-o parte cu o floricica din dantela roz ( ca rochita) ce ziceti?

9 răspunsuri:
| BruneTTe a răspuns:

La nunti de obicei se merge cu parul ondulat pentru ca pur si simplu asa "s-a lasat un trend". Dar sunt persoane carora nici nu le sta bine cu bucle [ eu sunt una dintr ele]. De ce sa iti faci bucle numai pentru ca asa sunt toti ceilalti? Plus ca pe unele fete, parul intins le face sa para chiar elegante. Deci merge si la nuntahee hee

| Bailey a răspuns:

Da. Sigur, iti va sta foarte bine.
Nu este adevarat ca parul drept nu merge la nunti.winking
Mult succes! funda? :*

| anUcy a răspuns:

Sincer.nu prea.Pai ai putea, dupa ce ti-l indreapta, sa ii spui sa iti faca cateva bucle, sigur o sa iti incadreze mai bine fata si o sa ai o cu totul alta infatisare.

| corina_1184 a răspuns:

Foarte fainwinking

| psiHopixia a răspuns:

Parul drept nu se prea poarte la nunti! Spune'i coafezei sa-ti faca cateva bucle mari. poate folosi placa de intins pentru bucle, ies superbe

| Monique1 a răspuns:

Haai frate laughing Aranjeaza-ti parul' cum vrei tu
. Ideea e sa te distrezi, right? In plus, o sa fii ceva mai speciala, pentru ca probabil majoritatea fetelor de acolo o sa aiba "sarmalute". Soo, fa-ti parul cum crezi tu ca o sa arate mai bine.

| oliv21love a răspuns:

Bucleaza-ti parul si pune -ti floare roz naturala.Smecherie:pastreaza alta cu tine si puneti-o cand ti se usuca. Funda!

| yubitik99 a răspuns:

Mie imi place ce fel gandesti...winking

| yubitik99 a răspuns:

Mie imi place ce fel gandesti. Eu zic ca merge asa. :X