| deeajustinx a întrebat:

M-am incurcat total ...in legatura cu sarutul french si mozolul... pana acum nu m-am sarutat french sau mozol niciodata si totusi ar trebui.
Dar nu mai inteleg care e diferenta dintre ele. va rog sa imi spuneti cum sa sarut in aceste feluri deoarece mi-e cam frica pentru prima oara, pun aceeasi intrebare : Daca nu ii va placea?
Sau poate stiti niste siteuri cu tehnici.
MS big grin

Răspuns Câştigător
| Vizitiul a răspuns:

Din cate stiu eu nu exista vreo diferenta intre french si... e aceeasi chestie! Nu te mai stresa, partenerul te va intelege, nimeni nu s-a nascut invatat. O sa inveti pe parcurs. Acest gen de sarut implica si limba.

2 răspunsuri:
| Roby67 a răspuns:

Mozol = mingaiere pe TOT corpul
French = sarutul pe tot corpul
Daca nu ii place o sa iti spuna
Incearca si o sa afli raspunsul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nici eu nu m-am sarutat pana acum dar ar trebui.desi am prieten si nu m-am sarutat cu el pana acum el imi zice sa ne sarutam si eu i zic ca da dar degeaba ca tot nue