| Sara2 a întrebat:

M-am indragostit ca nebuna de un tip mai mare ca mine cu 20 ani (e singur) stiu ca si el ma place ca tot imi face avansuri, dar mi-a zis-o asa direct ca relatia trebuie sa inceapa cu sex, si mi-a taiat tot elanu, cred ca vrea doar sex, asa am impresia nu stiu, voi ce parere aveti?

12 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Tu vrei dragoste, el vrea sex.
Ti se pare ca va potriviti?

| ynna93 a răspuns:

El e alt gen de baiat. Poate el considera ca o relatie asa trebuie sa inceapa. Dar trebuie sa te gandesti daca tu vrei asta, asta-i cel mai important lucru si daca tu nu vrei nu faci nimic, si treci mai departe.winking

| darrio2007 a răspuns:

Ti-ar putea fi tata.Ce crezi ca vrea un barbat de 45 de ani? Si singur pe deasupra.Sex si iar sex.Cauta pe cineva de varsta apropiata cu tine si intemeiaza-ti o familie.Lasa-l pe dumnealui.

| doc69 a răspuns:

Pai sexul face parte din emotiile dragostei, daca ai retineri sa te daruiesti si sa primesti....la ce bun? ori iti traiesti emotiile ori nu.clar nu e ok sa le ai doar in cap.

| neutrino a răspuns:

Daca este adevarat ceea ce ai scris, nu vad de ce te mira. Tu credeai ca el va merge de mana cu tine in parc, la cinema sau discoteca? Omul a gandit practic: daca atat te-a dus mintea sa ai o relatie cu el, de ce ar pierde timpul pana sa se culce cu tine?

| ƛƝƊƦЄЄƛ a răspuns:

De curiozitate câţi ani ai?

Răspuns utilizator avertizat
| AngelBoy a răspuns:

Bag mana-n foc ca n-ai mai mult de 19 ani. Normal ca vrea doar sex, nu te gandesti, ti-l imaginezi vreodata ducandu-te sa te prezinte parintilor? e greu si de imaginat, dar barem de intamplat, sunt 20 de ani diferenta, totusi, da... stiu, cliseul ala banal folosit abuziv de multi intr-o asemenea situatie „iubirea nu are varsta", bine.
Desigur ca te place, dar atat, nu vrea altceva de la tine, decat o „partida", si parca vad ca pici in plasa lasandu-te inselata de aparente.

| AlxMihai a răspuns:

Cu 20 de ani mai mare ca tine vrea sa gaseasca si el ceva mai fraged si mai nou laughing) asa ca lasa-l dracului si gasesteti unu mai mare ca tine cu 3-4 ani nu te mai du la 20 in sus, asta daca nu vrei sa plangi salut si numai bine

| MikKinder98 a răspuns:

Sigur doar asta vrea...Si iti face avansuri doar pentru a obtine ce vrea...

| L0v320 a răspuns:

Din moment ce ti-a cerut sa faci sex cu el este clar ca doar pentru asta te vreaaoh go on...mai bine uita`l si gaseste un baiat care sa te aprecieze cu adevarat!:*

| IReds a răspuns:

El vrea doar sa profite de tine si atat