| Darkangelcanfly a întrebat:

M-am indragostit de altcineva. Sunt impreuna cu un tip de aproape 2 luni, cand iesim el isi aduce gasca, acolo este un tip pe nume Alex, si m-am cam indragostit de el. Sunt foarte confuza si nu stiu ce sa fac. Va rog ajutati-ma. dau funda.

Răspuns Câştigător
| FrozEenSoul a răspuns:

Inimi nu poti sa ii comanzi... Poti sa il alegi pe al 2 lea dar ai grija, actualul nu o sa iti mai vorbeasca si daca tipul (al 2 lea) nu e pe placul tau, nu vei putea sa fi cu actualul

4 răspunsuri:
| Kazimir a răspuns:

Că ai instincte de reproducere e una. să te îndrăgostești e alta. E IMPOSIBIL să te îndrăgostești de cineva pe care abia îl știi. Dacă ai fi zis: vreau să mă despart de prieten că vreau să mă ling cu altu pe care-l găsesc atrăgător era mult mai corect.

| Ionica9119 a răspuns (pentru Kazimir):

Esti aproape idiot. Aproape. Mai ai putin! Putin!
Eu m-am indragostit de cineva la prima vedere, si sentimentele inca sunt vii, chiar daca au trecut aproape 3 ani de atunci.
Si, daca vroia doar sa se ''linga :-&'' cu altul mai atragator, o putea face si asa, fara sa afle actualul ei prieten.

| Darkangelcanfly explică (pentru Ionica9119):

Foarte adevarat ce spui :*

| WillWright a răspuns:

Ia o pauza, si vezi ce vrei cu adevarat!