| Vrajitor a întrebat:

M-am indragostit nebuneste si nu stiu ce sa fac. vorbesc eu ea pe mess de 2 zile. si o iubesc enorm CE SA FACCCCCCCC ajutor o iubesccrying(((((( ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| DrA a răspuns:

Mananca tiramisu happy :*

5 răspunsuri:
| UbexFlo a răspuns:

Esti doar indragostit deocamdata.happy Spune-i ca te-ai indragostit de ea si apoi sa te gandesti daca merita sa iubesti sau nu.E greu dar asa se procedeaza corect.

| Scuturici a răspuns (pentru UbexFlo):

La ce te-ai referit cand ai spus "esti indragostit deocamdata"? Asta ar fi, sa zicem, ultima etapa corect? Iar cand esti indragostit nu te gandesti daca merita sau nu.Pur si simplu iubesti.

| UbexFlo a răspuns (pentru Scuturici):

E cam a2a etapa. Iubirea si increderea sunt ultimele etape happy

| DenisaAbdn a răspuns:

Taie conexiunea la net, fir-ar mama ei, uite ce face din tine...

| Radu18 a răspuns:

Poi ii spui in fata ce ai pe suflet, ea va intelege, si poate te alegi cu o combinatiewinking o zi buna