| escu805648 a întrebat:

M-am masturbat cu un pix lung si am dat tare in himen este posibil sa nu mai fiu virgina?

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Cam periculos cu pixul si da, e posibil sa nu mai fi, depinde cat de elastic ti-e himenul

5 răspunsuri:
| doc69 a răspuns:

Nu afre importanta himenul pentru cel ce te iubeste cu adevarat.altfel strict la intrebare, daca himenul nu s-a rupt putin si nu ai avut sangerari e ok ai insa grija cu ce te masturbezi sa nu te ranesti.

| pink94 a răspuns:

Omg,ce minte puteti avea :O cautati si tu un baiat sa simti adevarata placere, wtf cu pix`ul?:o esti nebuna rolling on the floor

| bobi595 a răspuns:

Te dizvirginez eu smug ce zici?laughing)

| barbiegirl96 a răspuns:

Pixul nu e suficient de puternic pentru a te dezvirgina, nu iti face probleme esti tot virginahappy. Funda?

| escu805648 explică:

Dar era sange si pe pix de la ce sa fie?