| linda_3945 a întrebat:

Deci m-am masturbat d cateva ori 2 mai exact si nu mai doare cu degetu! dar vreau s-o fac cu iubitul meu si ma antrebam daca doare? cat de tare? o sa-si dea seama ca m-am masturbat daca nu o sa am himen? care dintre voi a facut-o dupa c sa masturbat? cum a fost? fundix big grin

Răspuns Câştigător
| SweetCandy a răspuns:

O sa te doara, dar suportabil, depinde cat de elastic este himenul tau, de organismul tau. Nu are cum sa-si dea seama ca te-ai masturbat, pentru ca nu exista semne daca ai facut asta, himenul tau nu a fost influentat de faptul ca ai incercat ceva cu degetulhappy

Spor la treaba!winking

6 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Eu nu sunt de acord cu masturbarea intravaginala.

De ce sa ma dezvirginez cu propriul deget cand am un iubit si vreau sa o facem?! Nu e aiurea?!

Ma rog, a fost decizia ta si nu te judec.

Cat despre iubitul tau, depinde cat de serioasa e relatia. Daca ai incredere in el ii poti marturisii faptul ca te-ai masturbat inainte!

| Malvina24 a răspuns:

Am mai spus la o alta intrebare ca depinde de fiecare fata in parte si de momentul acela de cum te simti tu! Cred ca prietenul tau isi va da seama ca nu esti virgina dar e posibil sa nu o faca depinde si de el de experienta lui de starea lui de spirit de atunci de mai multi factori! Vazusem un film in care o fata nu mai era virgina si ca sa-l faca pe prietenul ei sa creada ca este l-a imbatat dupa cre au facut-o si ala a crezut-o! NU recomanda asa ceva, repet era doar un film! Eu nu am facut asta, mi-era si mi-e frica ca o sa ma doara dar m-am bazat pe iubitul meu! Este posibilitatea sa te doara dar trebuie sa fii relaxata sa te bucuri de acele momente! Totul depinde de starea in care te aflii! Sa stai linistita ca va fi bine! Sa ai o zi frumoasa!

| nobody_9468 a răspuns:

@vubu-si eu am zis la fel, insa mi-a zis un prieten ca in ziua de azi e normal si are dreptatewinking.
Nu, nu te-i dezvirginat, nu e de ajuns un degethee hee. Oricum de durut te va dureastraight face si destul de tare, din pacate.Insa,curaj,n-ai sa ramai o viata virginawinking.

Bafta.

| lextim a răspuns:

De ce nu se face o categorie ''masturbari''? ca vad ca sunteti tot mai multi!

| andrei a răspuns:

Mie scrba de chestiile astea of
haideti cat de janici puteti fi? ai un iubut si te...masturbezi. iacs

| pisicutza15 a răspuns:

Eu nu cred ca te-ai dezvirginat.Degetul este prea subtire pentru a rupe himenul... Iar daca te-ai dezvirginat intr-adevar masturbandu-te, mare greseala ai facut...big grin