| miru2000 a întrebat:

M-am mutat de curand la o alta scoala, iar la fostamea scoala era un baiat de care imi place...Cum fac sa ma vad el si sa ii spun ca il plac?

Răspuns Câştigător
| razvi99 a răspuns:

Fa rost de nr de tel ducetiva la un suc apoi la o plimbare prin parc si spune-i daca spune nu atunci intreaba-l daca vrea sa ramaneti prieteni

7 răspunsuri:
| CrazyTeenager a răspuns:

Du-te la el acasa.

| alexhardy a răspuns:

Poti apela la serviciile online gen YM, skype, etc. Daca esti in alt oras si esti majora te poti duce oricand sa-l vezi. Mai poti sa-i ceri lui sa vina sa te vada.
Prima data iti recomand sa discuti cu el online sa vezi ca parare are despre tine. Te place sau nu. Apoi subtil ii arati/spui ca-l placi. Simplu ca Buna Ziua.

Răspuns utilizator avertizat
| claudyasabo a răspuns:

Afla-i nr de tel. si propune-i o intalnire