| Denys7 a întrebat:

Mă confrunt cu o problemă…ejaculez foarte rapid și mă simt foarte jenat nu știu ce aș putea face în privința acesta, menționez că sunt virgin, câteva sfaturi?

Răspuns Câştigător
| dullcat a răspuns:

Buna.Nu ai nicio problema.Este vorba doar de lipsa de experienta pe care o vei castiga in timp, pe masura ce ajungi sa faci sex si inveti sa te controlezi.Nu tot ce zboara se mananca, asadar nu te astepta sa te tina ore intregi ca in filmele xxx ca nu-i deloc asa in realitate.La inceput nivelul de excitare este foarte mare si e firesc sa termini repede, e firesc sa fie awkward. Daca s-ar vorbi mai mult despre asta, sanatatea psihica a multor baieti ar avea enorm de castigat. Dupa ce mai capeti experienta poti pune in aplicare ce scrie pe aici:

https://www.u-potent.ro/......-mai-greu/

Cand ai de gand sa te distrezi nu uita sa folosesti mereu prezervativ, asa e cel mai responsabil pe termen lung pentru toata lumea.Si daca nu ai inca 17-18 ani, te sfatuiesc sa mai amani, ca nu pierzi oricum nimic, crede-ma.Bafta.

| Denys7 explică (pentru dullcat):

Am 23 de ani, oricum mulțumesc pentru sfaturilaughing

| dullcat a răspuns (pentru Denys7):

Aa, bine atunci, cu placere. laughing Multumesc si eu pentru fundita.

3 răspunsuri:
| Caracox a răspuns:

Continua sa dai laba de 30 de ori pe zi, blud?