| iuly_6790 a întrebat:

Ma inteleg foarte bine cu un baiat pe care l-am cunoscut pe net. Vorbim de cateva luni, dar nu ne-am dat poze, adica eu nu stiu cum arata si nici el nu stie cum arat eu.As vrea sa il cunosc in realitate, dar mi-e frica din cauza ca sunt urata si sunt convinsa ca n-o sa mai vrea nici sa vorbeasca cu mine. El zice ca nu-i pasa cum arat, dar cred ca i-ar pasa daca ar vedea cum arat. Poate o sa-mi spuneti ca e un neserios si ca se preface, poate e asa, dar astept parerile voastre.

Răspuns Câştigător
| Adelinesmile a răspuns:

Eu nu stiu cum arati, dar iti spun sigur ca fiecare e frumos in felul sau! Trebuie sa te iubesti asa cum esti, pentru ca, asa cum spune si noua melodie a lui Lady Gaga [ nu`s cine stie ce fan, dar versurile noului cantec sunt bune ], Dumnezeu nu face greseli! Plus ca daca nu risti, nu castigi! Poate el te va vedea frumoasa, nu cum te crezi tu.

So, love your self!

5 răspunsuri:
| Tania a răspuns:

O_o poate e un pedofil,adica totusi,ati vorbit vreoacateva luni!
Eu nu m-asi intalni, chiar daca a-si fi vazut poze, doar daca ne-am fi vazut la web.
Ia cerei web iti da? Ca sa stai linistita? hmm e cam suspect...

| NoChanceForUs a răspuns:

Veni,vidi,vici.Deci du-te si vezi ce iese, n-ai ce pierde.

| marthaa a răspuns:

Nu prea sunt de acord cu relatiile astea pe net.In cazul tau habar nu ai cum arata.Nu ar trebui sa ai mare incredere in el pentru ca practic nu-l cunosti.Si nu sti daca este cine-ti spune el ca este.Dar daca vrea sa te cunoasca sa vina el la tine in nici un caz sa nu te duci tu.Si nici sa alegeti o cale de mijloc nu e bine. Spui ca esti urata? Ar trebui sa incepi sa te placi asa cum esti.Placandu-te pe tine si cei din jur te vor place.Trebuie sa ai incredere in tine.Fiecare om are frumusetea lui.

| Ddyanaa a răspuns:

Intalnestete cu el si sa stii ca frumusetea nu se descrie doar la fizic...ci si sentimentalwinking

| MrAlexandr a răspuns:

Daca ati vorbit asa mult timp eu cred ca baiatul asta no sa atraga atentia cum arati si eu nu cred ca sunt persoane urite pentru cineva poate ca nu arati idealul. dar pentru persoana asta care vb tu asa mult timp pe net eu cred ca nu o sa atraga atenti la infatisharea ta sau la alt ceva. parerea mea este sa incerci cum spune rusul ''incercare nu-i tortură'' asa ca incearca vezi si tu incontinuare o sa te descurci si singura.