| ℜuby a întrebat:

Ma intilnesc cu un baiat de vreo 2 luni(aproape)dar de mine se intereseaza alt baiat(mi s-a spus ca e un baiat cumsecade, mi l-a descris)as vrea sa ma intilnesc cu dinsu dar nu vreau sa-mi pierd relatii cu baiatul care ma intilnesc acum. Sfaturi.

3 răspunsuri:
| Amelya02 a răspuns:

Si daca te vei intalnii cu celalat, actualul va afla si peste catva timp o sa vii si ai sa plangi pe aici ca de ce v-ati despartit! Atat timp cat esti cu unul, lasa-l pe celalalt.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stii cum se spune:cine alearga dupa doi iepuri nu prinde niciunul.

| Gangsta92 a răspuns:

Sfatul meu : reflecteaza in ceea ce priveste sentimentele pentru baiatul cu care te vezi de 2 luni. daca tu crezi ca te intelegi bine cu el si te completeaza inseamna ca exista ceva intre voi doi si ar trebui sa mergi mai departe.cat despre celalalt baiat; incearca sa il cunosti ca si prieten dar sa nu mergi in paralel cu cei doi pentru ca nu vei ajunge departewinkingsucces