| paramore a întrebat:

Ma intreb eu de ce noi, femeile, avem gura asa de marethinking
sunt unele care iti povestesc si ce fac cu barbatul in pat...cum e posibil asa ceva? cine stie ca e genul ala imi spune si mie de ce simtiti nevoia sa povestiti viata voastra intima in cele mai mici detalii? chiar as vrea sa inteleg daca e ceva in neregula cu mine ca rosesc cand sunt intrebata de prietenewaiting

Răspuns Câştigător
| Emeraude a răspuns:

Unele femei au o dorinta cronica de a fi tot timpul in centrul atentiei, prin orice mijloace, incluzand chiar si conversatii ...intime, care, ce-i drept, uneori pot starni interesul!
In definitiv, e loc pentru toata lumea sub soare, bucura-te ca nu esti genul asta de persoana si nu-ti mai bate capul pentru altii!

11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Hai, hai, lasă gălăgia.
Nici cu bărbații nu îmi este rușine. Să îi auzi pe ei, că te închini!
Pa, pa.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Chiar. imi puneam si eu intrebarea asta. Pe mine daca ma intreaba cineva lucrurile astea, nu rosesc dar zic categoric:Nu te intereseaza viata mea intima.Si sunt unele nesimtite care cer si detalii.

pa, pa.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

E vorma de barfa, gossip, sau poti sa-i spui si curiozitate normala (amintiti-va cum se confesau cele 4 prietene din "Sex and the city") sau schimb de informatii essentiale, intru doriunta de a obtine rezultate mai bune in pat!
Cele excesiv de pudice, care nu vorbesc, rar au si parte de placere adevarata in pat, si cam tot ele sunt cele care fac sex numai pe intuneric, si numai in pozitia misionarului, din pacate!
Rositul e ceva firesc, uneori, dar nici nu uitati ca, sfanta mare comunicare, in toate formele ei, este inevitabila, dar si eminamente extrem de constructiva, inovativa si rezolvatoare de "probleme!".

"A bon entendeur salut!"

| Zenithf a răspuns:

Nah, eu sunt de partea discretiei. Nu toate detaliile sunt de "share-uit" cu prietenii. thinking

| Floreenofficial a răspuns:

Foarte bine faci.astea sunt chestii care nu se spun. da sa stii ca si barbatii vorbesc chiar f mult despre ce fac ei in pat. laughing
fiecare spune ce vrea. daca atata minte au, ce vrei?
unii vorbesc si la serviciu despre ce-au facut azi-noapte

| lovenotsex a răspuns:

Scz, ca poate era o intrebare doar pentru voi. Dar stai linistita ca si la baieti, poate chiar mai rau, ca la voi.Depinde de la persoana la persoana, de la caracter la caracter.Nu-i nimic in neregula cu tine:d.

| paramore explică:

De barbati stiu, nici nu imi mai bat capuloh go on
dar ma gandeam ca noi suntem putin mai ''rafinate''thinking unele nu sunt deloc

| paramore explică:

PsihoSex in pat nu sunt timida cu iubitul meu, si discut placerile sau neplacerile cu el, dar nu ma simt in largul meu sa dau detalii unor persoane care nu au nici o treaba cu viata mea sexuala

| BoBoLiNo92 a răspuns:

Pai... Cum suntem noi, asa sunteti si voi laughing Unii baieti povestesc ce au facut aseara in pat cu nevasta cum au pus`o cat i`a dat si altele asa zic si femeilehee hee

| cary29 a răspuns:

Se simt bine ca ajung in centrul atentiei. Eu cu singurele persoane cu care ma povestesc si sunt mai gura-sparta sunt prietenele mele cele mai bune.Impartasim experientelehee hee Nu e nimic in neregula cu tine ca te tot inrosesti, crede-ma ca nu esti singura.Eu ma tot inrosesc, cand rad, plang, cand ma simt stanjenita, cand ma infuriu, ajungi sa te obisnuiesti la un moment dathee hee)

Răspuns utilizator avertizat