| Minge707 a întrebat:

Ma masturbam intr-un timp de mai multe ori si de atunci mi se scoala mai greu penisul. M-am speriat si m-am masturbat din 4, 5 zile in 4, 5 zile dat nu e ca si inainte. Ce pot sa fac? ( 14 ani )

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Renunta la acest prost si daunator obicei.

| Emilian65 a răspuns:

Daca ai vazut ca penisul nu se mai scoala ca inainte, de ce nu ai renuntat la masturbare? Daca vrei ca scula ta sa te ajute in viitor, lasa-te de acest obicei.

| Dima_Alexandru_1994 a răspuns:

Ia viagra laughing glumeam man la varsta ta ar trebui sati lasi "jucaria" in pace esti prea tanat pentru Manuela stai cill o sa-si revina

| Dragutza_Gabytza_1991 a răspuns:

Renunta la asta nu este bine. Mai ales la varsta ta. Incearca si nu mai fa asta. In primul rand gandeste-te ca ai putea ajunge la ipotenta. Ai o varsta foarte frageda si nu este bine sa o chinui de acum. Nu stiu daca te ajuta sfatul meu. Mult succes si incearca sa renunti la asta.