| anonim_4396 a întrebat:

Ma puteti ajuta si pe mine? Nu stiu cata legatura o avea intrebarea cu categoria aleasa dar ma rog straight face Cum sa ma port cu un baiat de care imi place? Adica sa zicem ca intru in vorba cu un baiat dragut de care-mi place, ce sa-i spun, cum sa ma port? Eu-s mai timida de felul meu si mereu cand vine vorba sa vorbesc cu un baiat, ma pierd, tremur toata, ma balbai, simt o caldura ciudata in mine (probabil ca si rosesc ca-mi simt obrajii calzi) si-mi bate inima cu 100 km/h.Cum sa scap de senzatiile astea cand vorbesc cu un baiat? crying

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Te duci la baie si iti dau 2 palme si te speli cu apa pe fata apoi iti zici: trezeste-te la realitate fata si ai sa vezi ca nu o sa mai tremuri.

3 răspunsuri:
| VladSilviu a răspuns:

Calm! pai intrii cu el in discutie, vb cu el despre orice. muzica, despre scoala, despre ce ii place lui. restul vine de la sine ai sa vezi!

| andiflorescu a răspuns:

Pai controleaza-ti respiratia si gandeste-te ca vorbesti cu candva pe care il cunosti din ziua in care te-ai nascut si poti vorbi cu el despre ABSOLUT ORICE (bineinteles orice pana la chesti stupide de genu "-Ce faci cand mergi la baie?" laughinglaughing ), dar evita momentele alea in care nimeni nu spune nimic ca at o sa iasa nasol

| dyana_9040 a răspuns:

O sa stai si o sa.ti faci discurs si cand e gata nu o sa poti sa te intalnesti cu el si cand il vezi si vrei sa.l pui in aplicare ori il uiti, te iei cu altele sau nu ai timp.intr.un final esti fata.n fata cu el, incepeti sa vorbiti chiar daca uneori stati si va holbati ca prostii, in cele din urma cat de penibil ar fi fost a fost cea mai buna conversatie din viata ta. il vezi saptamana viitoare si increzatoare te duci la el sa vezi ce face si aduci vorba de balul care se apropie si intrebi cu cine merge si iti raspunde "cu prie... cu amicii de la baschet", bucuroasa il intrebi daca va vedeti acolo sau iti da nr sa.l suni cand ajungi acolo. te fflitueste pe fata spunanduti ca oricum va vedeti acolo, te simti ca un **** si pleci. seara la bal l.ai vazut cu prietena, in oras cu prietena si ce a pus capac la scoala cu ea.(ea fiind la alta scoala decat noi) chiar daca ai crezut ca o sa iasa ceva din mai multe motive ai realizat ca nu.i pasa ca ai fost penibila si te.ai decis sa o lasi balta. in concluzie ASIGURATE CA NU ARE PRIETENA! BAFTA :*