| Irinukka a întrebat:

imi place foarte mult de un baiat si... eu sunt f.f. timida si am aflat de la cea mai buna prietena a mea, ca si lui ii place de mine, si cand sunt prin preajma lui, rosesc si se vede ca sunt timitda, am 14 ani si. el are 13, dar e super dragut si mor dupa el.
Mersiwinking

Răspuns Câştigător
| anamariaiuliana a răspuns:

Pai si eu la varsta ta am placut un baiat tot de 13 ani numai ca eu sunt directa si le spun pe fata happy gandeste-te ca nu ai nimic de pierdut daca tragi aer in piept si te duci la el si ii spui "Te plac am auzit ca si tu si chiar vreau sa ne dam o sansa" ai curaj in viata o sa te ajute muuuuuuuult love struck
Bafta :*

| допинг a răspuns (pentru anamariaiuliana):

Da dar faza naspa e ca pote prietena sa o mintit`o ca saa prinda curaj. si cand merge ea la el si ii zice "imi place de tine si si eu am auzit ca iti place de mine" si baiatu zice ca nu`i place de ea. ramane epic. laughing

2 răspunsuri:
| grab a răspuns:

"e super dragut si mor dupa el"

atunci fa ce-ti spune inima, dar cu atentie sa nu va raniti cu dragostea ca sunteti copii. happy