| Scumpika_6890 a întrebat:

Ma sarutam cu el, ma saruta si ma atingea pe git ect.Si la un moment am simtit ca i se scoala penisu dar nu cred ca si-a dat seama ca am simtit.Ma place mult sau dc asa?

Răspuns Câştigător
| Mary_5158 a răspuns:

Nu stiu ce sentimete are pentru tine dar una ti-o pot spune sigur ca este o atractie,dorinte, mai ales cind e atingere de piele(conteaza mult, e ceva normal ce s-a intamplat, poate ca oricui sa-r putea intimpla in locul lui(el) DAR...nu e de ajuns numai atit! pentru o relatie de mai lunga durata e nevoie si de multe altele, pentru intelegere si iubire. Ex.am privit o emisiune cu mai multi tineri cu tema''daca azi se face sex fara iubire, adica se se placa doar fizic si nu +sufleteste. rezultat: 87% -da!
acum gindeste-te si tu, te place ori nu?

12 răspunsuri:
emanuellex
| emanuellex a răspuns:

Este barbat si are acest gen de dorinta. Este clar ca te doreste fizic, dar sa nu confunzi aceasta dorinta intotdeauna cu iubirea.

| ruPfashu a răspuns:

Da. Il atragi, ca altfel nu i se scula. happy

| Nicky29 a răspuns:

Un cuvant am pentru tine: SEX

| Mary_5158 a răspuns:

Baietii au doua capuri: unul mai mare, si unul intre picioare... se intimpla ca cel mai mic cedeaza celui mai marewinking
asta e

| Bababam a răspuns:

Reactia aia e involuntara, nu iti poti da seama daca te place sau nu.
Oricare baiat care ar fi fost in ipostaza lui ar fi reactionat la fel, nu este dupa bunavointa fiecaruia.

| CherryGirl67 a răspuns:

Dawinking
Simte o atractie fata de tine

| george89 a răspuns:

Te place pe tine, din punct de vedere fizic, de asta se bucura asa tare cand te atingewinking

| Elwira a răspuns:

S-a excitat baiatulbig grin te place atunci sau poate vrea sa te hmmm doarlaughing

| Scumpika_6890 explică:

Dar pot sa spun ca e vb doar de sex? ca vrea doar sex?

| Scumpika_6890 explică:

Nu am spus ca ma iubeste.dar mi-a zis ca ma pplace

| adelina_4148 a răspuns:

Pai in primul rad il atragiwinking erati apropiati si e normal sa ie secoale (oricare alt baiat " ar fi reactionat" la fel)...
nu stiu cat de mult sau putin te place... daca ise scoala (lucru normal, in aceste "ipostaze") asta nu inseamna ca te si iubeste happy

| R0000zyyyyy a răspuns:

Logic ca il atragi.Atunci de cee crezi ca i se scula penisu?