| Anamarinescu a întrebat:

Aseara in timp ce ma sarutam cu iubitul meu,a dus pana jos si a inceput sa ma frece,dar peste pantaloni,care erau destul de subtiri, pe masura ce ne sarutam el freca tot mai tare si mai tare, pana intr-un moment cand am simtit ca ma ia tremuratul cand atingea o anumita zona de acolo.De ce?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

O urmarea cat se poate de fireasca a frecarii indelungate si tot mai apasate a zonei genitale o reprezinta aparitia senzatiei de excitare tot mai intensa. Acea senzatie creste in intensitate si se amplifica intratat de mult incat la un moment dat masturbarea facuta si-a atins scopul propus de a-ti provoca ''cutremurarea'' resimtita. Acea senzatie de tremurat imposibil de controlat s-a produs in momentul in care degetul a atins clitorisul ''pasaricii''.

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bună, ce varsta ai?

| SG1995 a răspuns:

Se cheamă excitare, data viitoare lasă-l să te sărute acolo.

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Te excitai, fiindca iti stimula clitorisul.

| GabrielGL a răspuns:

Deoarece e normal aia e zona ta 0 de acolo vei avea placeri mereu