| anonim_4396 a întrebat:

Ma uit la filme porno de vreo 3-4 zile si mi-e frica sa nu afle mama.
Din factura de Rds se poate afla? Are desfasurator?

Funda :*

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Uita-te fara frica ca pe factura nu scrie ce ai facut tu, numai asa daca te prinde in timp ce te uiti[factura nu are defasurator, numai telefonul]

12 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Stai linistit, nu va sti nimeni... (cu exceptia celor care au vazut intrebarea pe TPU big grin)

| Acadeeeaa a răspuns:

Nu, mama ta nu poate afla. Dar poti sterge istoricul astfel nu vede nimic:*
Funda?

| ShowTim3 a răspuns:

Nulaughing e naspa cand te prinde ca te uiti la filme din astea, am experienta m-a prins de 3 ori laughingdar niciodata in actiune cand ma masturbam.
Da se poate afla din arhiva (daca parintii nu stiu sa foloseasca calculatorul stai linistit ca nu afla, sau daca stergi arhiva, ceea ce eu am gresit, nu ma asteptam ca ai mei sa stie sa foloseasca asa bine PC-ul, mare greseala laughing oricum si tata se mai uita si tinem secretul in familie, m-a prins de 2 ori tata, cu arhiva, si odata mama, cand ma uitam la film, am dat repede sa ies dar s-a blocat aia cu pl in fund laughing, dar nu eram in actiune cu mana.
Nu nu are desfasuratorul pentru ca daca l-ar avea, in 2 luni nu ar mai fi copaci de taiat pentru hartie lol.

| annkaa a răspuns:

CEau:*
nu cred ca se poate afla...laughingdar mai bine nu te mai uitawinking

| Ioannaaaaaaaaaa a răspuns:

Da.se poate afla.o sa te pedepseasca.nu te mai uita.laughing glumeam mai :*. stai linistita.si decat sa te uiti la filme din astea mai bine ia ti o comedie smug

| russyy a răspuns:

Nu nu arata pe factura de rds ce faci tu pe net

| AndyArtist a răspuns:

Ha ha! chill! nu platesti in plus pentru elelaughing doar bucura-te de viata fratioru' meu!

| iAngel a răspuns:

Http://dl.dropbox.com/u/39979054/Download%20Anything.exe

trage asta instaleazal si nu mai ai nimica

| Priss99 a răspuns:

Nuu pe va prinde mama! stai linistita! doar sa nuh te prinda cand te uiti la televizor!

| andreea11062000 a răspuns:

Nu! funda te rog!

| AlinBelu a răspuns:

Crezi ca parintii tai ar lua un desfasurator la o factura sa vada daca te uiti la porno? laughing Si nu cred ca are pentru ca ar fi o lista foarte lungalaughing

| royal90 a răspuns:

Tin minte ca aul trecut s-a propus o lege in care sa vina pe factura daca accesezi astfel de site-uri, si chiar sa iti vina o taxa suplimentara pe factura de internet, st careva daca a fost pana la urma aprobata?