| theeminemshow a întrebat:

Mama s-a plans ca factura mea la telefon e prea mare si a zis ca se duce la cineva de la retea sa afle de ce e asa mare.Eu am imprumutat pe cineva cu cativa euro. Poate afla asta de la acel reprezentant?

3 răspunsuri:
| Nolkyz a răspuns:

Mna, zi-i şi tu că ţi-a cerut un prieten/o prietenă telefonul ca să vadă ce muzică ai şi de fapt a transferat nişte euro fără ca tu să ştii thinking

suntserios
| suntserios a răspuns:

Normal ca poate.

| RalucaNiță a răspuns:

Da poate afla data/ora si nr persoanei caruia i-ai dat cu imprumut.