| anonim_4396 a întrebat:

Mai am o intrebare:dupa ce faci avort apar schimbari? ce fek de schimbari? fundita X:

3 răspunsuri:
| rino90 a răspuns:

1. du-te la medic, nu e neaparat sa faci avort. e tratament pentru eliminarea fatului, daca te afli inca in prima luna parca cauta pe google.
2. cel mai bine e sa cauti pe google "efecte avort". nu te lasa cu ametitii astia

| ÐÿÅ a răspuns:

Pai s-ar putea sa te ingrasi, sa fi mult mai trista si sigur o sa te mai doara burta din cand in cand sad (asa a patit o prietena de-a mea)

| tanija a răspuns:

Nu apare nici o schimbare, poate doar sufleteasca daca chiar ti-a pasat de fiinta din tine, daca nu nu! cel mai bine ar fi sa incepi sa te protejezi pentru ca va veni ziua cand vei vrea un copil si nu-l vei putea avea din cauza valurilor tineretii!