| Dolly_2428 a întrebat:

Mai baietithinking am o nelamurirethinking Voi apreciati o fata virgina mai mult de cat una care nu mai e? >:batting eyelashes
Intreb de curiozitatehee hee
Sau ce parere aveti despre fetele care vor sa se casatoreasca virgine?hee hee
Funda +Vot

Răspuns Câştigător
| dani_3310 a răspuns:

E normal la unele nu mi se pare ceva anormal daca atunci se simte pregatita atunci sa o faca ee normal

8 răspunsuri:
| Lovely a răspuns:

Sper ca nu mai sunt acele persoane cu mintea inchisa care vor spune ca ele sunt apreciate si pretuite pentru ca sunt virgine. Ele cred ca virginitatea e un fel de coroana de aur pe care o poarta si cine nu o mai are e curva sau mai stiu eu ce. Adica, totusi, fata nu e un obiect de unica folosinta, dupa prima utilizare gata nu mai e buna. Parerea mea.

| play4girls a răspuns:

Eu apreciez eperienta, ma cam feresc de virgine.si despre casatorie, nu sunt(inca) de acord cu ea, dar fetele care vor sa se casatoreasca virgine nu prea au sanse in zilele noastre pentru ca, parerea mea, un cuplu trebuie sa se potriviasca din toate punctele de vede(sentimental si sexual) pentru a se casatori(cred, n-am experienta in casatoriilaughing ).

| Daniel123 a răspuns:

Nu stiu eu unu nu tin sa fac diferente fie ca e virgina, fie ca nu e. Nu cred ca are vreo importanta eu consider chestia asta de moda veche si taranista. Eu tind sa cred ca o fata virgina e la fel de buna ca una care nu mai e. Nu exista diferenta fiecare isi alege soarta si oricum viata merita traita!

| SaraAldi a răspuns:

Buna asta laughing

| johnydark a răspuns:

Parerea mea este ca fie o fata este virgina sau nu este alegerea ei. Fiecare isi faureste propriul viitor si isi creaza propriul drum si traieste cu consecintele faptelor sale. Pentru cei care considera ca barbati si femeile trebuie sa se potriveasca la tot, eu nu sunt de acord. In momentul in care gasesti pe cineva cu care te conectezi si te simti bine impreuna si simti ca aceea e persoana potrivita pentru tine, nu cred ca faptul ca fata e virgina sau nu o sa conteze. Iubeste aceea persoana pentru personalitatea ei si caracterul ei, nu pentru ca e virgina sau ca a facut-o cu n baietii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum poti sa nu te potrivesti sexual cand pe acolo se naste un copil si restul se poate invata?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

EU am 68 de ani si am fost la puscarie pentru ca am salvat o fata pe strada cam pe la ora 1 dimineata si ma bogat vreo 20 de ani am salvato de la dezvirginare erou 2 indivizi mascati care vroia sa o f**@ m-a bagat pentruka exakt cand a venit politia eu trageam de ea so o ridik si ratata de politie credea ca eu vroiam so violez deci e foarte sepciala pentru baieti nu chiar deloc

| dAnnYx a răspuns:

Eu le apreciez mai mult pe virgine. Nu o sa ma insor cu una toata cracanata care o facut cu N baieti, plus ca arata si mai rau ca mama dracului. Am o colega care deja nici fund nu mai are laughing) la cat o facut.