| florynna903 a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele care vor sa se casatoreasca fiind virgine (ca mine(am 18 ani))?

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Bravo!
Putine fete reusesc sa ramana virgine pana la varsta asta si inca si mai putine vor sa se si casatoreasca virgine!
Si cand te gandesti ca bunicile noastre TOATE se casatoreau virgine...Si nici divorturi nu existau...
Vremuri de oameni curati in suflet!
Bravo tie!

| mihaa a răspuns:

Dupa maxim 5 ani iti vei dorii sa incerci ca alt barbat,, am avut colege de liceu care s-au casatorit virgine si au divortat
cand vorbesc cu ele pe mes sau la tel mereu imi zic proaste au fost, trebuia sa se bucure de viata in liceu

| Deĺααα a răspuns:

thinking E bine.straight face adica asa cred:d daca uh ai rezistat pan la anii astia fara sex/dragoste... O intrebarethinking ai fost excitata d multe ori? laughing ori n`ai orgasm blushing in fnstraight face Bv. tine`o tot asalaughing esti singura virgina la 18 ani care stiu laughing

| diana_6879 a răspuns:

Foarte buna parere. fiind virgina, partenerul te va iubi mai mult si nu vei parea in fata lui o parasuta. in al doilea rand este un pacat sa mergi in fata altarului sa te casatoresti daca nu esti virgina. casatoreste-te fiind virgina. vei avea de castigat. ii vei face fericiti si mandri pe parintii, si pe familia ta dar si pe DUMNEZEU care te va binecuvanta cu fericire si numai bucurii. bafta multa. funda?

| Rus_Niculita_1989 a răspuns:

Caut fata pentru casatorit