| DoarEa_7369 a întrebat:

Mai baietibatting eyelashes Va adresez o intrebare directa. care mereu ma framanta. De ce cand sunteti cu o fata, trebuie neaparat sa va culcati cu ea straight face? nu neaparat cu prietena, in general. fundahappy

Răspuns Câştigător
| erik a răspuns:

Pentru ca cel mai puternic instinct al barbatului este cel sexual, care incepe cu a privi si se sfarseste cu a dori.In special tinerii tanjesc sa descopere treapta cu treapta, tot ce tine de placerea si regasirea lor in plan sexual.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Salut, frumoasa intrebare sa stii nu e obligatoriu sa te culci cu ea, daca tachineaza si insista tipi si asa intelege. daca nu afara si gata. Eu ma bucur ca nu am pe niciuna pe capul meu singur sunt si bucuros si trist dar macar am un pic de ambitie in viata

| Damian a răspuns:

Ochi vad, inima cere...

| Mrlove a răspuns:

Pentru ca noi in general barbatii suntem axati pe reproducere :/ daca ma intelegi creierul nostru este diferit fata de al vostru care sunteti axate pe supravietuire big grin sper ca ai inteles putin din ce am zis happy

| Delete a răspuns:

Pe mine ma framinta alta de ce voi nu vreti? Noi vrem pentru ca asta e ce mai mare placere si no poti inlocui cu nimic din lume

| whatever_3916 a răspuns:

Hmmm...am dormit cu destule fete in acelasi pat in diverse circumstante dar zau ca nu m-am culcat cu ele happy cel putin nu cu toate laughing am si eu preferintele mele happywinking nu ma culc cu orice fatahappy