| mocanudiana a întrebat:

Bună TPU, as avea o întrebare pentru băieți, iubiți mai mult o fata după ce va culcați cu ea?

6 răspunsuri:
| KamaSutra a răspuns:

Nu-s băiat dat tot o să răspund.
Dacă e iubire sinceră, acest lucru nu contează.
Nu se poate așa *Te voi iubi mai mult dacă te culci cu mine*. Asta înseamnă că nu e decât iubire din interes.

| RAY a răspuns:

Cateodata da, cateodata o las ca nu vad sensul sa mai fiu cu ea, sex pa, ce iubire ma e in ziua de azi iar o dam in ipocrizie totul e sex =banii

| corbulalbrosu a răspuns:

S-ar putea intampla sa nu mai fii cautata dupa prima partida de sex. Motivele pot fi multiple. Deci nu se poate da un raspunsul categoric deoarece intotdeauna va exista o destul de mare incertitudie.

| SergiuBoss11 a răspuns:

thinking imi pierd interesul fata de ea, de obicei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NU.odata ce am primit ce voiam, nu mai prezinta nici un interes.din fecioara ai ajuns o banala panarama.

| HappYorSaD94 a răspuns:

Nu. Daca-ti place o fata, si o iubesti, iubirea aceasta nu-ti va creste odata ce te vei culca cu fata aceea. Daca o iubesti, o iubesti pana la capat happy