| anonim_4396 a întrebat:

Mai există fete cuminți care vor lângă ele doar un băiat sensibil care să le iubească?

Răspuns Câştigător
| Florentina9210 a răspuns:

Da. Dar gasesc doar idioti care nu stiu sa le pretuiasca. pana acum 3 luni nu am avut prea mare noroc la baieti. In cele din urma am intalnit pe cineva care s-a dovedit sa aiba toate calitatile de care eu aveam nevoie. Ne intelegem de minune. Ma sprijina in tot ceea ce fac si ai mei il iubesc!

20 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Frate pierzi timpul cautand atsfel de specii pe cale de disparitie, mai bine te-ai bucura de sex cat mai poti

Răspuns utilizator avertizat
| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru Alexander97):

Nimeni nu iti va da inapoi anii tineretii distractiei si iresponsabilitatii gandeste-te bine timpul trece in defavoarea noastra

| Oana92 a răspuns (pentru Alexander97):

Fa ordine in gandurile tale inainte sa te agati de o fata si sa te vaicaresti apoi ca asa si ca pe dincolo. Pana nu o sa cazi la pace cu tine si nu o sa treci de toate depresiile si anxietatile tale nu vei reusi sa gasesti pe cineva ok...pentru ca tu la randul tu nu esti ok.

| RAY a răspuns:

Suntem oamenii, baieti cuminti exista? fete cuminti? suntem imperfecti, asa cu defecte mergem inainte

| Emilian65 a răspuns:

Da, mai exista. Cauta si ai sa gasesti.

| LoveSleep a răspuns:

Majoritatea se mint singure că vor. Dar noi știm adevărul, nu? Nu? Ok.

| Doub a răspuns:

Pe lângă iubire, mai sunt multe alte chestii care contează.

| WaterDrop a răspuns:

90 % dintre ele, insa se multumesc si ele cu ce primesc pentru ca cei sensibili nu au curaj sa le salute.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Femeile vor barbati cu personalitate, Alex.Aia sensibili se vaicaresc ca o fata mare, ce sa facem cu ei?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, se numesc lesbiene.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iar a gasit Florentina un betiv care se poarta frumos cu ea trei zile iar in a patra ii rupe capul?

Răspuns utilizator avertizat
| 16Gabriela a răspuns:

Nu exista fete rele si fete cuminte..iti garantez eu ca orice fata e atrasa de comportamentul si de personalitatea baiatului, daca o fata vede ceva intr-un baiat, ceva mai "special" pur si simplu devine...el laughing)) suna un pic ciudat dar daca fata e atrasa de un baiat "cuminte" si aceasta va fi...si invers. In cazul meu..sunt atrasa de unul mai rau decat bun dar nici prea rau., pervers. dragut, care e in lumea lui si..cam asa ma face si pe mine sa fiu laughing) si de aceea fetele zic "esti/nu esti genul meu" adica vede sau nu in tine o parte din cum ar vrea ea sa fiewinking Si la faza cu "iubire" ...toti au nevoie de asta.dar nu toti o stiu.

| ALittleDeath a răspuns:

Daaa, euuu, caz uniccc, te oferi?

Răspuns utilizator avertizat
| ALittleDeath a răspuns (pentru Alexander97):

Mhm, prefer baietii rai

| Alexutzzu_8051 a răspuns:

Exista. am dat de o fata de genu... la 800km distanta

| SalamBossnr1 a răspuns:

Vino cu miine fata