| Stefaniaaaaaaaaaa1 a întrebat:

Mai exista iubire adevarata?; d Astept raspunsuri love struck

Răspuns Câştigător
| NCeausescu a răspuns:

Da exista acei "fluturasi in stomac" apar atunci cand esti indragostit si te gandesti la prsoana iubita ~ fiecare avem o persoana iubita daca nu cel putin simpatizatabig grin!

9 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Exista,Stefania,nu-ti pierde speranta.E mai greu de gasit decat iti imaginezi, dar exista.Omul e dator sa spere! Love is in the air...

| Ririru a răspuns:

Eu o simt, deci presupun ca exista.

Răspuns utilizator avertizat
| fabiola a răspuns:

Exista pentru cel ce o intalneste, pentru cel ce o daruieste!

| unknow a răspuns:

Cu adevarat exista,!

| Narcis2007 a răspuns:

Depinde ce intelegi prin "adevarata"

| Elisa a răspuns:

Da. Exista. Doar in cazul in care tin una la cealalta si fac orice pentru persoana iubita. Sunt foarte rare. Uneori fac greseli din inconstienta si apoi trebuie sa le plateasca. Oricum te asigur ca mai exista iubire adevarata. Oricat de departe ar fi ea ESTE.

Fundita?

| AcrossTheSky a răspuns:

Da,dar multi fug de ea.

| sysyu a răspuns:

Depinde daca ai un partener vagabont sigur ca da...laughinglaughing