| Elenutxz19999 a întrebat:

Mai exista si baieti care nu urmaresc la fete numai sanii, fundul si alte chestii? Am observat o chestie si pe facebook iti arati sanii ai 300 de likeuri si toti baietii waw ce fata frumoasa dar ei uita ca o fata cu adevarat frumoasa nu recurge la astfel de poze.Sunt fete super din toate punctele de vedere dar sunt tratate cu curul ca sunt timide si nu au expresii din alea de cartier.In concluzie vreau sa stiu daca mai exista si baieti NORMALI!

Răspuns Câştigător
| Molecula a răspuns:

Ei bine, asa e in ziua de azi. De cand cu atatea filme porno, copiii isi incep viata sexuala de pe la 15 ani. Baietii se uita la o fata daca are curu frumos si tate. Doar la sex le sta gandul. Nu zic ca nu e bine, dar toate fetele sunt la fel. Au toate "aceleasi elemente", deci la o fata trebuie sa urmaresti frumusetea chipului ca restul are.de la mama-natura.

| RedHeart a răspuns (pentru Molecula):

Proasta replica de agatat laughing
Merge si cu sinceritatea la fetele de 14 ani si naive...
Dar la o varsta mai inaintata nu mai merge asa, fi realist.
Iar in legatura cu "Toate`s la fel" te inseli amarnic, nu cred ca ai o experienta prea mare daca spui asta.

30 răspunsuri:
| RedHeart a răspuns:

Sexul se vinde in ziua de azi.
Iar noi baietii cautam sexul intr-o relatie din 2 motive.
Sexul este primul lucru care ofera incredere baiatului.
Iar sexul leaga persoanele (unele).
Daca tu nu sti sa ii alegi si nu esti fata isteata, pierderea ta.

| Elenutxz19999 explică (pentru RedHeart):

Bine dar totusi am14 ani mai am pana la sex mult =]]]]]

| RedHeart a răspuns (pentru Elenutxz19999):

Atunci fi fata isteata si ti-am zis... sunt multi baieti care vor asta dar nu o sa o spuna din prima si chiar daca o spun da-le cu flit.
Stai cu baieti sa experimentezi sa vezi care ti se potriveste, sa vezi care nu ti se potriveste, sa vezi ce gen de baieti cauti iar cand vine baiatul "ACELA" o sa faci si chestia asta.

| Elenutxz19999 explică (pentru RedHeart):

Da e adevarat, cunosc niste cazuri in care au facut-o si dupa aceea a aflat tot orasul(fara voia fetei)

| BleahBluh a răspuns (pentru Elenutxz19999):

Cat mai ai pana la sex? haide sa fim serios 2 ani? in cel mai fericit 3 ani? lucrurile se schimba si restul... acum ca esti in scoala ti se pare totul normal si restul. o sa vezi cand intri la liceu si mai departe. Si tu in acesti 14 ani ( neimpliniti ) nu ai cunoscut baieti care sa nu se uite doar la fund si tate? haide sa fim seriosi sunt si de aia mai ales la varsta aia. alege unul. fa-l sa te placa pentru ceea ce esti si termini scandalul

| Elenutxz19999 explică (pentru BleahBluh):

NU toate fetele sunt la fel! Cunosc si baieti de 18 ani care inca sunt virgini deci... exista cazuri si la fete

| Emena a răspuns:

Sa iti spun ce am observat si eu : ei spun ca nu conteaza atat de mult corpul unei fete, dar pana la urma, sa fim seriosi. Care baiat nu ar vrea sa aiba langa ei o tipa bine dotata?!

| Elenutxz19999 explică (pentru Emena):

Dar degeaba e frumoasa si dotata daca e proasta dupa mine cel putin =]]]]]]]

| DorelExpertu a răspuns (pentru Elenutxz19999):

Asa e

| Emena a răspuns (pentru Elenutxz19999):

Prea putin mai conteaza acum inteligenta, crede-ma

| unknownn a răspuns:

Da,normal ca mai exista.

| Demonull a răspuns:

Da exista eu spre exemplul la o fata..hai sa ii spunem femeie fata suna a relatii cu minore..revenind..eu urmaresc doar sexul si banii respectivei. SUNT NORMAL!

| Hevnoraak a răspuns:

Să-ți spun o chestie nu nimic diferit de când există omul pe pământ, bărbatul tot timpul a admirat trupul femeii, cu mici excepții.O fată frumoasă pentru mine e simplă, simetrică dar fiecare are gusturi. Ține și de inteligență, anturaj și într-o oarecare măsură educație.

| Elenutxz19999 explică (pentru Hevnoraak):

Nu toti gandesc asa! Daca ar gandii toti baietii asa am trai pe o planeta superba =]]]]]]]Acum baietilor nu le mai pasa daca e fata educata sau inteligenta!

| Hevnoraak a răspuns (pentru Elenutxz19999):

Atunci tu nu te învârți unde trebuie, găsești persoane care te apreciază așa cum ești, în locuri neașteptate sau le întâlnești, fără să îți dai seama. Băieților le trebuie fizic și puțin sentiment de la o fată, dar când se vor maturiza într-o oarecare măsură își vor schimba gusturile.

| Foxyyyy a răspuns (pentru Elenutxz19999):

Exista baieti carora le pasa daca o fata e educata sau inteligenta, trebuie sa stii unde sa cauti, pana la urma e vina voastra pentru ca voi ii alegeti.

| DorelExpertu a răspuns:

Da....de explu mie daca imi place o fata la fata nu ma mai intereseaza restul.la fel si ca moral.

| XCalinStelistuX a răspuns:

Yo ma uit la bulane

| JustLikeHeaven a răspuns:

Nu stiu draga mea, chiar nu stiu ce sa mai zic

| Visitor a răspuns:

(Vorbesc serios)Eu sunt unul dintre acei baieti care nu se uita la sani si... oricum am in vedere si aceste cakitati dar principala idee este ca eu sa pot comunica cu acea fata liber sa ne intelegem, sa ne respectam, daca facem sex sa o facem din dragoste nu numai ca' woooau am facut sex'.Dar ce pot astepta eu de la o fata care este umflata orounde nu numai in cap! PA-pa

| iopoiop1 a răspuns:

Se intampla asa, pentru ca mai nou pe net sunt numai copii fara buletin, si ei nu vad adevarata frumusete a unei fete.

| BleahBluh a răspuns:

Nu stim happy iti sugerez sa ii cauti ^.^ daca nici asa nu merge mai scoate si tu un picior pe afara alea alea ^.^

| Elenutxz19999 explică (pentru BleahBluh):

Chiar nu mi se pare nimic amuzant! Daca ma place un baiat sa ma placa pentru ceea ce sunt eu :p =]]]]]]

| DarkWolfPack a răspuns:

Da există, intrebarea este dacă mai exista fete care nu se uită dupa baiatul de 1.80 plin de muschi.

| nbanike14 a răspuns:

Mai mai fetitohappy ai vreun complex in acest sens? sa stii ca nu conteaza cat ai sanii de mari! Daca cineva te iubeste, te iubeste oricum sa stii:*!

| Elenutxz19999 explică (pentru nbanike14):

NU toti gandesc asa frate cunosc multi baieti care urmaresc cu totul si cu totul altceva

| Ionut_Cristi_1996_rgBG a răspuns:

Exista ca si fete care urmaresc baieti care au bani sau au ceva mare si ca sunt frumosi dar nu vad ca a-ia nu absolut nimic in cap