| ღLucianaღ a întrebat:

Mai vreau sa ma ajutati cu idei. vreau sa fac surpriza prietenii mele.cu ce as putea sa o surprind eu si cu toti prietenii nostri...
nu cadou dar surpriza :* funda

Răspuns Câştigător
| ankappa a răspuns:

Buna :*
pai, depinde unde sta ea, sau stati impreuna? da mai multe detalii.
Dc nu faci o petrecere surpriza?
incearca sa te prefaci ca ai uitat de ziua ei, (spune-le prietenilor ei sa nu le ureze nici unul la multi ani si pe neasteptate, fiecare prieten sa apara pe usa cu un balon in mana si in cealalta mana un trandafir alb, iar tu sa fii la mijloc cu un tort pe care scrie la multi ani (numele ei), te iubim! si un trandafir rosu love struck, cantatii la multi ani love struck ) ce mi-ar place mie asa laughing)

4 răspunsuri:
| wzz a răspuns:

Ai putea surpinde-o învăţând limba română.

| cosmy6886 a răspuns:

Cheamo la tine acasa, si cheamati prietenii... si cand intra pe usa aruncai un tort in fata.(e o surpriza, dar nu una placutawinking )

| fotomatic a răspuns:

Cauta o fotografie cu voi si fa-i ceva personalizat, o cana sau o perna. Sigur ii va placea. Uita-te pe aici: www.epersonalizari.ro

| ღLucianaღ explică:

Traim aproape, si prieteni nostri tot pe linga noi, implineste 20 de ani si as vrea ceva deosebit sa fie.ia la ziua mea de 18 (cu doi ani in urma) mia adus prieteni acasa un tort si flori.dar eu vreau ceva mai deosebit. ceva special.ca sa tina minte toata viata aceasta aniversare