| Babykiss56 a întrebat:

Buna )va rog frumos ajutati`ma. vreau sa-l surprind pe prietenul meu e la departare si as vrea sa-i fac ceva placut o surpriza, ca sa-i arata cit de tare tin la el? va rog da`ti`mi idei! fundita! :*

2 răspunsuri:
| DiazAndreea a răspuns:

Un video cu pozele voastre...o poza modificata cu voi 2....nu stiu

| Babykiss56 explică (pentru DiazAndreea):

Am facut video in care eu vorbesc si ii spun o declaratie de dragoste...un video cu noi doi poze nu`i ceva nou! poza modificata la fel nu crying((