| anonim_4396 a întrebat:

Maine e ziua iubitului meu si mergem la gratar cu prietenii lui.
Faza e ca eu nu ii prea cunosc (nu sunt prieteni comuni).
Nu stiu daca sa ma duc sau nu.
P.S: Suntem impreuna de 2 luni. big grin
Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| e7d7n7 a răspuns:

Dacă nu ai nici-un prieten comun şi nu cunoşti pe nimeni decât prietenul tău, mai bine nu!

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Hristos a Înviat!
Dacă el este cu tine nu contează restul, îi vei cunoaște acolo și nu cred că vor apărea tensiuni între voi.
Distracție plăcută.
Pa, pa.

| mona a răspuns:

Du-te,doar mergi cu prietenul tau si cu ocazia asta ii vei cunoaste si prietenii

| h3r a răspuns:

Trebuie să mergi, este prietenul tău, cum nu altfel?!
Este o ocazie bună să-i cunoști pe ceilalți, și mai ales să te apropii de prietenul tău.

La mulți ani, toate cele bune!

| Oana92 a răspuns:

Profita de ocazia asta pentru a-i cunoaste. Distractie placuta!

| SunnyDay88 a răspuns:

Nu prea esti sociabila sa inteleg?
da, normal, mergi! incearca sa nu fii prea timida si sa socializezi, macar de dragul lui, daca tie nu-ti face placere.