| Catalyn13Barcelona a întrebat:

Maine este ziua prietenei mele si a zis sa ii fac cadou un pupic, am 13 ani. Si facem o poza si o pup cand ies eu de ore pentru ca ea are ore pana la 19:20. Si facem poza intr-un parculet de langa scoala. Si nu vreau sa ne vada nimeni, fiindca dupa aia poate ne zice la dirigintele meu si al ei. Deci practic cum sa fac sa nu ne vada nimeni?big grin

Răspuns Câştigător
| Iulian03 a răspuns:

Cand pleaca lumea te ascunzi langa un copac

1 răspuns:
| BeastMaster a răspuns:

Trist...esti atat de fraier incat nu numai ca nu vrei sa nu te vada nimeni dar iti mai si programezi saruturile/pupicurile.