| anonim_4396 a întrebat:

Menstruatia de obicei imi vine 5 zile din care in primele doua zile imi vine cantitativ mai mult, iar apoi putin.Luna trecuta mi-a venit mai repede decat ma asteptam si foarte putin cantitativ desi m-a tinut tot 5 zile m-am simtit de parca nu as fi fost"bolnava". prima zi am avut dureri menstruale dar a curs foarte putin, a doua zi dimineata a curs un pic mai mult dar fara cheaguri "curat", iar urmatoarele zile cativa stropi.Mentionez ca am avut raporturi sexuale neprotejate inainte... oare sa fie sarcina?
I s-a mai intamplat cuiva asa ceva?
Va rog cat mai multe pareri.
Multumesc.

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

E posibil sa nu fi fost menstruatie, ci doar o sangerare de implantare a unei sarcini. Totusi, mai probabil e sa fi fost o menstruatie anormala. Fa-ti un test de sarcina la minim 7 zile de la debutul acestei sangerari.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
În primul rând poate intra în discuţie o sarcină, o răceală puternică sau o dereglare hormonală.
Un test de sarcină.
Pa, pa.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Da, e foarte posibil.Trebuie sa te protejezi.Mai asteapta sa vezi daca ai si alte simptome!

| AnAiLuI a răspuns:

Pai...big grin
nu esti draga gravida laughing
e normal sa-ti vina asabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

As tinde sa cred ca te apropii vertiginos si irevocabil spre menopauza dar nestiind citi ani ai te intreb, accese de furie incontrolabila sau de cultivare a egoului sau secarea sentimentelor si pierderea poftei de a mai trai nu ai avut?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu esti gravida