| I3oLLinG3r a întrebat:

METIN2:Salut! Cine imi pot spune si mie ce bonusuri trebuie sa adaug la sura (arme magice)-PVP pentru dmg mare, dar si bonusurile pentru rezistenta la sura(arme magice)?
Dau fundita+vot! Scz de categorie!

2 răspunsuri:
| Youcomewithmeinhell a răspuns:

Trebe sa bagi int si str la sura pentru dmg foarte mare dar neamaprat trebuie sa bagi semi-om pe aproape tot si dupa sa vezi diferentahee hee cum spargi joc de 4 ani metin si am fost cel mai bun din toate privatelewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai neaparat 12 int pe arma si pe scut... Rezistenta la magie, otrava, eventual, sa aiba viteza mare de incarcare a skilului, sa preia Pm-ul inamicului, pentru ca sura bm au nevoie de mult pm.
In rest, sa ai full int, vit si str. tongue
P.S. Data viitoare posteaza la categoria corespunzatoare... x(